Bankowość mobilna. Kredyt na sms

Zaletą kredytów na telefon jest to, że oszczędzamy czas nie idąc do placówki bankowej. Z ofertą bankową możemy zapoznać się w internecie. Następnie telefonicznie dowiadujemy się, jaką mamy zdolność kredytową.

Bankowość mobilna

Wszystkich obliczeń dokonuje pracownik banku, korzystając ze zautomatyzowanych systemów. Procedura przyznawania kredytu jest uproszczona i w ciągu kilkunastu minut wiemy już, czy będziemy mogli uzyskać kredyt i w jakiej wysokości. Kurier przywiezie nam umowę kredytową do domu lub pod inny wskazany adres, najczęściej należy mu pokazać określony dokument, ustalony z konsultantem. Może to być dowód osobisty oraz zapłacony rachunek telefoniczny bądź czynsz za mieszkanie lub inny dowolny. Są to kredyty gotówkowe, które można przeznaczyć na dowolny cel, banku nie interesuje, w jaki sposób zagospodarujemy pieniądze.

Zalety bankowości mobilnej

W tej formie możemy zaciągnąć kredyt do wysokości 10 tysięcy złotych. Wysokość rat ustalamy z konsultantem, podobnie jak długość kredytowania. O wszelkich dodatkowych opłatach pracownik banku powinien nas poinformować. To znaczy jaka jest wysokość prowizji i marży. Z konsultantem ustalamy też wysokość oprocentowania oraz długość kredytowania. Po co tracić czas na dojście do placówki bankowej? Zazwyczaj otrzymujemy kredyt na takich samych zasadach. Tego typu rozwiązanie bardzo jest przydatne dla osób, które maja problemy z poruszaniem, nie mogą z jakiegoś powodu wychodzić z domu. Korzystne też jest dla innych, którzy cenią swój czas albo pracują w domu i ich obecność tam jest konieczna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *