Usługi księgowe dla małych firm. Konto z darmową księgowością

Czy to zmierzch biur rachunkowych? Coraz więcej banków wprowadza do swojej oferty produkty w rodzaju kont firmowych połączonych z usługą prowadzenia księgowości. Właściciel konta i firmy może założyć sobie do konta księgę przychodów i rozchodów. Jej prowadzenie jest całkowicie bezpłatne.

Dzięki oddzielnemu loginowi i zabezpieczeniom można samodzielnie prowadzić księgi rachunkowe i wystawiać faktury. Program rejestruje wszystkie wydatki i przycbody przedstawiając rozwój firmy w sposób graficzny. W łatwy i przystępny sposób można się zorientować, w którą stronę zmierzają finanse naszej firmy. Czy przedsiębiorstwo się rozwija, czy też nadchodzi okres zagrożeń i utraty płynności finansowej. Można też do kont skorzystać z usług doradczych w obszarze finansów.

Księgowość dla młodych firm

Posiadając konto młodego przedsiębiorcy można korzystać z telefonu do księgowości, jak z telefonu do przyjaciela i zasięgać bezpłatnej porady praktycznie na każdy temat z dziedziny prowadzenia firmy. Księgowość jakby domowa ma też tę zaletę, że wystawiamy faktury i sprawdzamy księgi praktycznie nie wychodząc z domu, dokonując monitorowania pracy firmy na bieżąca, na przykład gdy posiadamy sklep internetowy.

Usługi księgowe dla małych firm

Porównywarki internetowe wskażą nam właściwy bank, który wprowadził u siebie tego typu ofertę. Najciekawszy w tym zakresie jest na razie idea bank, który prowadzi szeroka gamę tego typu usług. Dokonując też płatności kartą firmową można uzyskać przywilej zwrotu do 10% ponoszonych wydatków. Systemy bankowych zabezpieczeń czynią konta obecnie całkowicie bezpieczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *