Podział kredytu w praktyce. Refinansowanie

Najnowsza formuła kredytowa wychodzi naprzeciw potrzebom klientów. Nie masz jak spłacać kredytów w kilku bankach? Rata kredytu mieszkaniowego jest za wysoka? Masz zbyt wiele obciążeń? Spłata kredytu w innym banku nie była jeszcze tak prosta! Obecnie można zamienić kredyt hipoteczny w innym banku na nowy z atrakcyjnym oprocentowaniem. Zasady udzielania kredytów zmieniają się na korzyść dla klientów i jeśli masz kłopoty ze spłatą dotychczasowe kredytu, weź kolejny, na lepszych zasadach i spłać ten, który masz. Jeden lub nawet kilka kredytów i kart kredytowych. Klientom, którzy chcą spłacić kredyt hipoteczny w innym banku oraz uzyskać dodatkowe środki finansowe banki oferują kredyt refinansowy.

Jak przebiega podział kredytu

Wystarczy okazać w innym banku umowę dotychczasowego kredytu z ostatnim harmonogramem spłaty oraz wypełnić oświadczenie o aktualnym stanie zadłużenia (poza standardowo wymaganymi dokumentami) i wybrać nowy, lepszy kredyt, pozwalający złapać oddech finansowy. Najczęściej nowy kredyt hipoteczny bądź kredyt hipoteczny połączony z konsolidacyjnym zapewni rozwiązanie trudnej sytuacji. Nowy kredyt może być wykorzystany dodatkowo na dowolnie wybrany cel, np. zakup nowego samochodu, wyjazd wakacyjny, remont mieszkania.

Dalszy podział kredytu

Można również spłacić nim kartę kredytową bądź pożyczkę gotówkową. Zależnie od potrzeb. Nowy kredy zapewnia długi okres kredytowania, a co za tym idzie, niższe raty. Oprocentowanie nie tak wysokie, jak dotychczas. Wynika to z obecnie zmieniających się przepisów dotyczących kredytowania. Banki rezygnują również, starając się w czasach wysokiej konkurencji o klienta, z wysokich prowizji i marż. Nie ma ukrytych opłat, ani nieznanych doliczeń. Rata kredytu jest elastyczna, dostosowana do możliwości finansowych klienta. Wystarczy sprawdzić w Internecie oferty różnych banków, porównać ceny i wybrać najkorzystniejszą ofertę. Decydując się na kredyt pod hipotekę, masz trwała gwarancję kredytu i rozwiązujesz sobie wiele problemów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *