Szkolenie. Rozwój osobisty i przedsiębiorczość

Jak znaleźć pracę? Szukasz od roku i wciąż nic? Możesz jesteś na tyle leniwy, że nie lubisz opuszczać domu? Chcesz zarabiać w czterech ścianach? Nic prostszego. Jest wiele pomysłów na prowadzenie własnego biznesu w domu…, ale cudzym. Można znaleźć co najmniej kilka sposobów zarobkowania, prowadzących prostą drogą do pierwszego miliona. Kluczem do sukcesu często nie jest kapitał, lecz pomysł i zaangażowanie. Firmę świadczącą usługi w domu klienta można otworzyć wszędzie. I w dużym mieście, i w maleńkiej wsi. Przykład mobilnego klubu fitness dowodzi, że docierając tam, gdzie inni nie dotarli (albo nie chcieli dotrzeć), i trafnie odgadując potrzeby lokalnej społeczności, można z powodzeniem prowadzić każdy biznes.

Rozwój osobisty a pomysłowość

Jednym z takich pomysłów jest mobilny klub fitness. Nie wszyscy mamy czas na jeżdżenie na drugi koniec miasta dwa razy w tygodniu, aby poćwiczyć i pogimnastykować się. Po miesiącu przechodzi nam zapał, ale inaczej może być, gdy klub przyjeżdża do domu. Umawiamy się w kilka osób i w największym salonie jednej osoby z grupy odbywają się zajęcia. Klub fitness można też wygospodarować w pomieszczeniach gospodarczych w bloku. Okoliczni mieszkańcy, chętnie z tego skorzystają. Innym pomysłem z pracą u kogoś są agencje niań i opiekunek, firmy sprzątające, piorące dywany, myjące okna. Wiele firm usługowych dojeżdża do domu klienta pobierając za to niewielką opłatę. To dobry i sprawdzony sposób.

Pomysły a przedsiebiorczość

Dobrym pomysłem są też firmy organizujące urodziny dla dzieci, dostarczające wyroby garmażeryjne, bądź proponujące kompleksowe usługi remontowe. Naprawdę można coś dopasować do własnych możliwości, wykształcenia i potrzeb. Innym niebanalnym pomysłem jest mobilna myjnia z dojazdem do domu, to dla tych osób które nie mają czasu na jeżdżenie do profesjonalnych myjni. Poza tym myjnia ręczna jest lepsza od automatycznej. Osoby z zacięciem artystycznym podejmują się wykonania porteru bądź zdobienia malowidłami mieszkania. Pierwszy milion jest na wyciągnięcie ręki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *