Zakładanie firmy. Krótkie szkolenie dla przedsiębiorcy

Od lipca ubiegłego roku można założyć własną firmę w sposób prosty i nieskomplikowany. Przepisy zostały tak skonstruowane, że możemy dokonać tego przez Internet, nie wychodząc z domu, siedząc wygodnie w fotelu. Możemy też przez sieć załatwić wiele różnych spraw, które do tej pory wymagały wizyty w urzędzie. Jak sprawnie i szybko rozpocząć własną działalność? Potrzebny ci będzie jedynie dowód osobisty. Każda firma, nawet ta jednoosobowa powinna mieć założone konto. Te dla firm mają zasady preferencyjne w bardzo wielu bankach. Najczęstszą zaletą stosowaną przez wiele banków jest brak opłaty za prowadzenie konta i za wydanie pierwszej karty debetowej.

Zakładanie firmy a konto bankowe
Bardzo istotne też są opłaty za przelewy, których w firmie wykonuje się mnóstwo. Opłata 0 zł jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Poza tym korzystanie z bankomatów w całej Europie bez opłat jest bardzo atrakcyjnym udogodnieniem. Założyłeś swoją firmę i potrzebne ci są pieniądze na start? Wiele banków oferuje kredyty na preferencyjnych warunkach. Obecnie banki prześcigają się w udogodnieniach dla osób wykazujących się przedsiębiorczością i kreatywnością. Kredyt wspierający początek funkcjonowania firmy najczęściej jest powiązany z kontem w danym banku. Jest to rozwiązanie korzystne dla obu stron. Przejrzyste zasady funkcjonowania.

Zakładanie firmy a kredyty

Preferencje kredytowe polegają na kilku zaletach: oprocentowanie naliczane jest jedynie za wykorzystaną część kredytu, przy dokonywaniu opłat ZUS-u z konta firmowego otrzymujesz do kilkuset złotych bonusu. W wielu bankach kredyt może być przeznaczony na dowolny cel. We wniosku dla kredytu przeznaczonego dla przedsiębiorców i osób, które dopiero co założyły po raz pierwszy działalność gospodarczą, czyli do kredytu na start, nie ma potrzeby wykazywania obrotów firmy ani czasu, a jakim już funkcjonuje. Ograniczone formalności skracają czas wydania decyzji kredytowej, co również oznacza szybsze otrzymanie pieniędzy. Kredyt dostępny dla wielu, sprawdź czy dla ciebie też.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *